:: درباره ما ::

شرکت داده پرداز نوین با در اختیار داشتن تیمی مجرب از متخصصین نرم افزار و زبان شناسی و استفاده از تکنولوژی های پیچیده و مدرن نرم افزاری توانسته است مجموعه ای كامل از نرم افزار های كاربردی را تولید نماید. به منظور اطمینان از رضایت مشتریان در مورد كیفیت محصولات واژه پرداز و همچنین الزام بر رعایت تمامی استاندارد های لازم نرم افزاری ، تمامی محصولات شركت موفق به كسب تائیدیه فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیك كشور ( SHCI ) شده اند. بی شك دریافت نظرات و انتقادات چندین هزار خریدار محترم در سراسر ایران و دیگر كشورها ( آمریكا ، كانادا ، آلمان ، فرانسه ، استرالیا ، هندوستان و ... ) ، بر افزایش كیفیت محصولات واژه پرداز تاثیر به سزایی داشته است.

با توجه به كاربردی بودن نرم افزارهای تایپ گفتاری ، مترجم متن و فرهنگ لغت در تمام دنیا ، شرکت با طیف وسیعی از مشتریان در ارتباط است که این امر ضرورت پشتیبانی مناسب از نرم افزار را هر چه بیشتر نمایان می سازد . لذا با طراحی سیستم پشتیبانی پاسخگو و مشتری محور سعی بر آن داریم تا حداکثر رضایت مشتریان خود را جلب نموده و با ارائه نسخه های جدید نرم افزار در فواصل کوتاه ، بازخورد های جمع آوری شده از ایشان را جامه عمل بپوشانیم .

در پایان ، لازم به ذکر است که چشم انداز ما ، چشم اندازی بی انتهاست زیرا مشتریان ما از نیاز ها و سلایق بی انتها برخوردارند .