:: درباره ما :: 0
درباره ما
شرکت داده پرداز نوین در سال 1387 با هدف پردازش زبان طبیعی انسان NLP (به شکل نوشتاری و گفتاری) شکل گرفت . در نتیجه طیف وسیعی از محصولات کاربردی نرم افزاری در قالب مترجم متن و فرهنگ لغت توسط شرکت تولید گردید .
R & D ( Research and Development )
تحقیق و توسعه همیشه جزو اولویت های اول شرکت بوده و همین امر باعث گردید کارشناسان شرکت ، تحقیقات گسترده ای را در زمینه به کارگیری هوش مصنوعی در حوزه پردازش زبان طبیعی انسان آغاز کنند .
سال ها تحقیق و پژوهش شبانه روزی توسط زبان شناسان ، متخصصین پردازش کامپیوتری زبان ، متخصصین پردازش سیگنال و همچنین استفاده از متدولوژی های پیچیده در مدلسازی کامپیوتری زبان فارسی زمینه ساز دستیابی به یکی از به روز ترین تکنولوژی های حال حاضر دنیا ، یعنی تکنولوژی تایپ گفتاری زبان فارسی گردید .
شرکت موفق به کسب تائیدیه فنی شورای عالی انفورماتیک برای تمامی محصولات خود گردیده است که این موضوع گواه بر کارایی محصولات و همچنین طراحی و پیاده سازی محصولات بر اساس استانداردهای بین المللی در حوزه تولید نرم افزار می باشد .
خودباوری رمز موفقیت اعضای شرکت در تولید محصولات با تکنولوژی روز دنیا می باشد که امیدواریم این رویه تبدیل به یک باور عمومی در جهت رشد و تعالی میهن عزیزمان شود . توسعه بستر هوش مصنوعی در شرکت باعث گشوده شدن درهای جدیدی در تولید محصولات پردازش زبان طبیعی NLP گردیده است که با امید به خداوند متعال منجر به ارائه محصولات جدیدی در این حوزه در آینده نزدیک خواهد شد .