:: محصولات > فرهنگ لغت ترکی واژه پرداز ::
فرهنگ لغت ترکی (استانبولی) واژه پرداز
ویژگی ها

تنوع اطلاعات ارائه شده برای هر لغت

نمایش اطلاعات گوناگون برای هر لغت شامل فونتیک ، مثال در جمله ، اصطلاح و نكات گرامری شامل : فعل لازم و متعدی ، نقش کلمه در جمله و ...


ترجمه لغت در 5 جهت

این دیكشنری از 5 جهت ترجمه میان زبان های ترکی ، انگلیسی و فارسی پشتیبانی می نماید و در حقیقت امكان استفاده از 5 ديكشنري را برای كاربر فراهم می آورد: دیکشنری ترکی به فارسی ( turkish to farsi dictionary ) با 27610 واژه ، دیکشنری فارسی به ترکی ( farsi to turkish dictionary ) با 28012 واژه ، دیکشنری ترکی به انگلیسی ( turkish to english dictionary ) با 20992 واژه ، دیکشنری انگلیسی به ترکی ( english to turkish dictionary ) با 27597 واژه و دیکشنری ترکی به ترکی ( turkish to turkish dictionary ) با 16579 واژه.


تلفظ لغات

امكان تلفظ تمامی لغات ترکی


ترجمه و تلفظ با اشاره موس

نمایش معنی لغت و پخش تلفظ آن با اشاره موس بر روی لغت مورد نظر در محیط و تمامی برنامه های تحت ویندوز ( امكان استخراج لغت از صفحات وب ، PDF ، راهنمای ویندوز و ... )


مترجم متن لغت به لغت

كاربر می تواند با استفاده از این ابزار متن خود را به صورت لغت به لغت ترجمه نماید.


افزودن لغات جدید

از طریق این تكنولوژی كاربر قادر است لغات مورد نظر خود را به نرم افزار اضافه نماید و یا لغات موجود در نرم افزار را ویرایش نماید.


غلط یاب املایی

دارای غلط یاب املایی برای تشخیص و ارائه املاء صحیح لغات ترکی ، انگلیسی و فارسی به كاربر


صفحه كلید اختصاصی

دارای صفحه كلید نرم افزاری ترکی ، انگلیسی و فارسی كه كاربر را از نصب زبان و كیبرد ترکی و فارسی بر روی ویندوز بی نیاز می كند.قابل اجرا بر روی ویندوز های
XP - Vista - 7 - 8 - 10
تصویر صفحه اصلی برنامه
قیمت : 19000 تومان خرید
استخراج متن از انواع فایل های متنی

توانایی استخراج متن از انواع فایل های متنی ( WORD , PDF , RTF , HTML, TXT) برای ورودی مترجم متن لغت به لغت


به روز رسانی نرم افزار

از طریق بخش به روز رسانی نرم افزار این امكان برای كاربر فراهم گردیده تا از وجود آپدیت های جدید آگاه شده و برای نصب آنها اقدام نماید.


چاپ اطلاعات

امكان چاپ تمامی اطلاعات مربوط به یك لغت