:: محصولات > فرهنگ لغت ایتالیایی واژه پرداز ::
فرهنگ لغت ایتالیایی واژه پرداز
ویژگی ها

تنوع اطلاعات ارائه شده برای هر لغت

نمایش اطلاعات گوناگون برای هر لغت شامل لغات مترادف و مرتبط ، مثال در جمله ، اصطلاح و نكات گرامری شامل : فعل لازم و متعدی ، فعل انعكاسی ، اسم مذكر ، اسم مونث ، انواع ضمیر ( ملكی ، اشاره و ... ) ، انواع حرف (اضافه ، عطف ، ندا و ... )


ترجمه لغت در 5 جهت

این دیكشنری از 5 جهت ترجمه میان زبان های ایتالیایی ، انگلیسی و فارسی پشتیبانی می نماید و در حقیقت امكان استفاده از 5 ديكشنري را برای كاربر فراهم می آورد: دیکشنری ایتالیایی به فارسی ( italian to farsi dictionary ) با 50165 واژه ، دیکشنری فارسی به ایتالیایی ( farsi to italian dictionary ) با 40538 واژه ، دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی ( italian to english dictionary ) با 49718 واژه ، دیکشنری انگلیسی به ایتالیایی ( english to italian dictionary ) با 34742 واژه و دیکشنری ایتالیایی به ایتالیایی ( italian to italian dictionary ) با 14470 واژه.


تلفظ لغات

امكان تلفظ تمامی لغات ایتالیایی و انگلیسی


ترجمه و تلفظ با اشاره موس

نمایش معنی لغت و پخش تلفظ آن با اشاره موس بر روی لغت مورد نظر در محیط و تمامی برنامه های تحت ویندوز ( امكان استخراج لغت از صفحات وب ، PDF ، راهنمای ویندوز و ... )


مترجم متن لغت به لغت

كاربر می تواند با استفاده از این ابزار متن خود را به صورت لغت به لغت ترجمه نماید.


افزودن لغات جدید

از طریق این تكنولوژی كاربر قادر است لغات مورد نظر خود را به نرم افزار اضافه نماید و یا لغات موجود در نرم افزار را ویرایش نماید.


غلط یاب املایی

دارای غلط یاب املایی برای تشخیص و ارائه املاء صحیح لغات ایتالیایی ، انگلیسی و فارسی به كاربر


صفحه كلید اختصاصی

دارای صفحه كلید نرم افزاری ایتالیایی ، انگلیسی و فارسی كه كاربر را از نصب زبان و كیبرد ایتالیایی و فارسی بر روی ویندوز بی نیاز می كند.قابل اجرا بر روی ویندوز های
XP - Vista - 7 - 8 - 10
تصویر صفحه اصلی برنامه
قیمت : 19000 تومان خرید
استخراج متن از انواع فایل های متنی

توانایی استخراج متن از انواع فایل های متنی ( WORD , PDF , RTF , HTML, TXT) برای ورودی مترجم متن لغت به لغت


به روز رسانی نرم افزار

از طریق بخش به روز رسانی نرم افزار این امكان برای كاربر فراهم گردیده تا از وجود آپدیت های جدید آگاه شده و برای نصب آنها اقدام نماید.


چاپ اطلاعات

امكان چاپ تمامی اطلاعات مربوط به یك لغت